Zamówienia publiczne

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – Usługa druku, oprawy i dostawy książek, wydawnictw nutowych i pomocy szkolnych – druk z diapozytywów i plików pdf.

Z przyczyn technicznych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zamawiającego nie można zamieścić załącznika nr 9 do SIWZ - pliki poglądowe do zadania nr 1.
W celu pobrania załącznika nr 9 prosimy o korzystanie ze strony Zamawiającego, zakładka "zamówienia publiczne":
https://pwm.com.pl/pl/zamowienia-publiczne/1/szczegoly/240,ogloszenie-o-zamowieniu---usluga-druku-oprawy-i-dostawy-ksiazek-wydawnictw-nutowych-i-pomocy-szkolnych--druk-z-diapozytywow-i-plikow-pdf.html

Polskie Wydawnictwo Muzyczne z siedzibą w Krakowie, przy al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków zaprasza do składania ofert w postępowaniu pn.„Usługa druku, oprawy i dostawy książek, wydawnictw nutowych i pomocy szkolnych – druk z diapozytywów i plików pdf.”

Numer referencyjny sprawy: ZZP.261.28.2018

Uwaga!! – W dniu 07.09.2018 r. Zamawiający omyłkowo opublikował jedną stronę informacji o wyborze oferty najkorzystniejszej zawierającej informację w zakresie zadania nr 2 oraz 3. 

Niniejszym w dniu 11.09.2018 r. w Sprostowaniu Zamawiający publikuje pełną treść informacji o wyborze oferty najkorzystniejszej zawierającą informację dotyczącą zadań 1,2,3

 

Pliki do pobrania

Pobierz wszystkie
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×